Main content of this page

Anchor links to the different areas of information in this page:

You are here: TOS+H EXPO. Katılımcı Bilgileri. Fuar hakkında.

2018 Yorumları

TOS+H EXPO 2018 Yorumları

 
 

Yorumlar

Ziyaretçi sayısı ve kalitesi bizi çok mutlu etti. TOS+H Expo’ya üçüncü kez katılıyoruz. Yeni ürünler ve demolarımızı göstermek için güzel bir platform olduğunu düşünüyoruz. Sektörde bu tarz çalışmaların devamını diler, desteklerinize teşekkür ederiz.

Merve Şener
Pazarlama Koordinatörü
3M Türkiye

 
 

TOS + H Expo 2018 ile iş dünyasında farklı bir coğrafyayı keşfetmek ilginç bir deneyim oldu. Çevreleyen ülkelerden gelen müşterileri Hindistan’da üretilen ayakkabılarımızın ufkunu ve maksimum erişim alanını genişletmeye yardımcı oldular.

Mr. Aditya Jajoo,
Corporate Sales
ACME Universal Safezone 9 Pvt. Ltd, India

 
 

TOS+H Expo çok ilginç ve büyüyen bir fuar. TOS+H’u diğer fuarlarla karşılaştırdığımızda organizasyonun çok iyi olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca sektörün üreticilerinin, satıcılarının ve öncü firmalarının tamamını TOS+H Expo’da bulabilirsiniz. İş güvenliği ve sağlığı konusunda Türk pazarının en iyisi. Türkiye’nin yanı sıra Türkmenistan, Çin ve Azerbaycan’dan da ziyaretçilerimiz oldu.

Alparslan Memiş – Başaran İş Elbiseleri- Firma Sahibi
Andrea Croce – Base Protection- Bölge Satış Müdürü

 
 

TOS+H Expo’ya ikinci kez katılıyoruz. Fuar çok başarılı geçti. TOS+H Expo’da ürünlerimizi iş sağlığı ve güvenliği sektörü ile ilgili yetkililere tanıtım fırsatımız oldu ve amacımıza ulaştık. Fuarı sektörün uzman kişileri ziyaret etmiştir. TOS+H Expo 2018 organizatörü ve ekibine çok teşekkür ederiz.

Ahmet Bulut
Firma Sahibi
BES Eldiven

 
 

Uluslararası KKD üreticisi olan Delta Plus firması olarak, dünya KKD pazarında satışını yaptığımız ürünler ile birlikte yeni teknolojik ürünlerin de tanıtımını başarı ile yapma fırsatı sağlayan TOS+H Expo fuar organizasyon yetkililerine teşekkür ederiz.

Juliette Coquard
Ülke Müdürü
Delta Plus

 
 

TOS+H Expo Fuarı’na üçüncü kez katılıyoruz. Burada her seferinde nokta atış şeklinde en yetkili ve ilgili kişilerle ve müşterilerimizle bir araya geliyoruz. TOS+H Expo sayesinde iş güvenliği ve sağlığı sektörünün profesyonelleriyle çok hızlı bir şekilde iletişim içerisindeyiz. Fuarın merkezi konumu çok önemli bir avantaj sağlıyor. TOS+H Expo 2018’de beklediğimizden çok daha fazla ziyaretçimiz oldu.

Nurettin Demir
Dış Ticaret Müdürü
Demir Makine

 
 

Honeywell markasının bilinirliği konusunda doğru geri bildirimleri TOS+H Expo fuarı ziyaretçileri sayesinde geliştirdik. Yaratıcı ve yenilikçi ürünlerimizin tanıtımı için TOS+H Expo uygun bir platform olmuştur.

Timuçin Şentürk
Pazarlama Müdürü
Honeywell

 
 

6 - 9 Mayıs 2018 tarihlerinde 3. kez düzenlenen TOS+H Expo Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı, Messe Düsseldorf GmbH Türkiye Temsilciliği, Tezulaş FuarDanışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. organizatörlüğünde başarıyla düzenlendi.

Bu fuarda; son teknoloji ürünlerimizi ön plana çıkardık. Uzun süredir çalıştığımız bu markanın adı ISMONTPRO olup, büyük endüstriyel firmaların isteklerini karşılamak için çok çeşitli teknolojik tasarımlar yaptık.

Her ürün için sertifika alındı. Yirmiden fazla yeni model ve yüksek endüstriyel ürünler sunduk. Bu fuarda, kayda değer yeni kontaklar yakaladık. Fuar öncesi ve fuar süresince; bizlere vermiş olduğunuz, bilgilendirmeler, teknik destek ve değerli işbirliğinizden dolayı, TOS+H Expo Ekibine çok teşekkür ediyoruz.

Şimdiden, sonraki fuarlarda işbirliği yapmak üzere, çalışmalarınızda üstün başarılar diliyoruz.

Mehmet Bildirici
Genel Müdür
İŞMONT

 
 

TOS+H, Şirketimizin Sloganı / Amacını mükemmel bir şekilde tanımlayan “İşte Koruyucu Önlemler” konusunu en iyi şekilde ele almaktadır. Labbaik, Hindistan Hükümeti tarafından tanınan Star Export House’un statü sahibi, ağırlıklı olarak Avrupa, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda ülkelerine odaklanan ve şimdi de Türkiye Cumhuriyeti olmak üzere tüm dünyadaki yeni pazarları keşfetmektedir. Kültür Merkezi ve ilgi çekici olarak bilenen Türkiye’de düzenlenen TOS+H’a katılmak Arap ülkelerine açılan bir kapıdır. TOS+H, uzun vadeli ve karşılıklı iş ilişkilerinin oluşmasına yönelik iyi bir iş fırsatıdır.

LABBAIK INTERNATIONAL

 
 

Müşterilerimiz ile buluştuğumuz, üst temaslarda bulunduğumuz, keyifli ve verimli bir fuar oldu. Tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz!

Fatih Furtun
Firma ortağı
MFA

 
 

İş sağlığı ve güvenliği alanında yoğun ilgi gören kaliteli bir etkinlik olduğu için TOS+H Expo Türk İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı tercih ettiğimiz önemli etkinliklerdendir. Gelen ziyaretçilerin yoğunluğu, yetkinliği ve ilgisi, fuarın başarısını kanıtlıyor. Ürün ve çözümlerimizi tanıtma imkanı bulduğumuz ve önemli iş ilişkileri elde etme fırsatı yakaladığımız bu fuara önümüzdeki yıllarda tekrar katılmak istiyoruz. Organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ederiz.

Elif Ok
Kurumsal Strateji Yöneticisi
Okyanus Teknoloji – WIPELOT

 
 

TOS+H fuarına ilk kez katılmamıza rağmen, fuardaki tüm düzenlemeler ve hizmetlerden oldukça memnun kaldık. Hindistan’ın tek gaz algılama sistemlerini üreten firması olan Uniphos Envirotronic PVT. Ltd. , ISO Sertfikasına sahiptir. İleride yapılacak fuarlar için sizlere şimdiden iyi dileklerimizi sunuyoruz ve gelecek olan A+A fuarında da aynı hizmeti almayı umuyoruz.

Mukulraj Agrawal
Uluslararası İşler Müdürü
Uniphos Envirotronic Pvt. Ltd.

 
 

Üçüncü kez TOS + H Expo 2018'e katılmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye harika ve sürprizlerle dolu. İyi bir konum, iyi bir manzara ve iyi bir pazar.

Farklı ürünler farklı pazarlara uyuyor. Türkiye'nin, tekstil ve deri üretiminde büyük bir gücü var. Yerel markayı korumak için hükümet yüksek gümrük vergileri uyguluyor. Bu yabancı giyim ve ayakkabı şirketlerinin iş ilişkileri kurmasını zorlaştırıyor. Pazarın ürünlere yönelik olarak geliştirilmesini umuyoruz.

Grubumuzu tekrar TOS + H Expo 2020'ye getirmeyi umuyoruz.

Iris Luo
Valuedshow Management, China

 
 

PROTAL olarak gösterilen Waxman Fibers, standında kaliteli ziyaretçilerin sürekli akışıyla çok değerli bir fuar geçirdi. Hem mevcut iş ortaklarıyla buluştuk hem de pek çok yeni ve ilginç potansiyel müşteri ile tanışma fırsatımız oldu. Genel olarak fuar, mevcut standların kalitesi ve ziyaretçilerin kalibresi ile fuarın ne kadar profesyonel olduğuna dair bir izlenim oluşturdu. Profesyonel takvimimizde bu fuarın faydalı bir şekilde yer alacağını düşünüyoruz. Bu fuar, gelecekte desteklemeye devam edeceğimiz bir fuardır.

Peter Seward
Waxman Fibres

 
 

TOS+H, en önemli karar alıcılarını başarıyla organize edilmiş bir atmosferde bir araya getirerek, bir kez daha dinamik Türk pazarında en iyi İş Güvenliği ve Sağlığı fuarı olduğunu kanıtladı.

Gerald Haas
Avrupa Bölgesi Satış Müdürü
uvex